Sportovní dny

Od roku 2021 pořádáme dětské sportovní dny – seriál sportovních dnů. Vyžití u nás najdou děti od 3 let a na některých závodech i dospělí.

Na všech akcích s námi bývá proškolený zdravotník. Našim cílem je umožnit dětem prožít radost z pohybu a užít si sportovní okamžiky v příjemném a přátelském prostředí.

Každý malý sportovec ze závodů odchází s diplomem či s hodnotnými cenami. Součástí akcí jsou tréninky daných dovedností, různé hry, soutěže a závody. a akce bývají zpravidla obohaceny o doplňkové sportovní i mimosportovní programy.

Aktuálně připravované akce

Seriál sportovních dnů

Pomocí dětského seriálu závodů se snažíme v dětech budovat zdravou soutěživost, fair-play či fungování ve sportovním kolektivu. Seriál je pro děti od 3 let i dospělé. Aktuálně obsahuje:

• Bruslení
  • Plavání
  • Cyklo
  • Běh
  • Míčové sporty
  • Všestranný víceboj

Koukněte jak vypadá náš sportovní den