PŮJČOVNA
POMŮCEK

Členové MSPORTS budou moci v novém roce ke svému cvičení využít celou řadu nových pomůcek. Věříme, že investice do moderního vybavení posune naše lekce opět o kousek dopředu, a že trenéři využijí daných pomůcek k efektivnímu rozvoji pohybových dovedností malých Šampionů nebo větších sportovců. I prostředí, ve kterém cvičíme je pro nás důležité.

Sudy, kotouly, přeskoky, rovnováhu, atd. tak budeme trénovat na nových žíněnkách, gymnastickém koberci, švédské bedně, dětském odrazovém můstku, trampolíně či nízké kladině. Atletickou průpravu oživí například sady barevných kuželů, překážek, tyčí či agility žebříků.

Společně se můžeme těšit na mnohé další, za zmínku určitě stojí tzv. Blazepod, přístroj pro zábavný trénink koordinace, rychlosti, reakce a orientace, na kterém si děti procvičí nejenom vlastní nožičky, ale také hlavičku. Zabrat dal i našim trenérům, viz video.

Poděkování za podporu patří všem našim členům, partnerům, ale také MŠMT a jeho projektu „Můj Klub 2020“, ze kterého byla část tréninkových pomůcek financována.

CHCEte BÝT V OBRAZE?

Newsletter

Napište nám svou adresu a už nikdy nepřijdete o porci důležitých a zábavných zpráv. Nebojte, nespamujeme, Newsletter posíláme jednou za dva měsíce.