O MSPORTS

Spolek založili dva sportovci a kamarádi Michalové Holánek a Kolanda v roce 2017. Našim prvotním cílem je přivést ke sportu co nejvíce dětí a vybudovat v nich lásku k pohybu na celý život. Příjemné prostředí, promyšlené tréninky, kvalifikovaný a nadšený tým lidí. To jsou základy na kterých stojí MSPORTS.

Chceme dětem poskytnout možnosti, při kterých se budou radostně a správně rozvíjet, budovat nová přátelství a prožívat spoustu emotivních okamžiků.

Rok založení
Vyškolených trenérů
uspořádaných táborů a závodů

Stáže a školení

Neustále se vzděláváme a rozvíjíme náš potenciál.

Hromadné vzdělávací akce:

+ značné množství individuálně absolvovaných kurzů a stáží.

Zkušenosti

• Všestranné sportovní tréninky
  • Kondiční tréninky
  • Inline bruslení, bruslení na ledě
  • Plavání
  • Atletika, gymnastika
  • Sportovní hry
  • Kompenzační cvičení
  • a další

Zakladatelé

Mgr. Michal Kolanda

Zakladatel, hlavní trenér, místopředseda

Připravené a pestré tréninky vedoucí ke sportovnímu rozvoji a k tomu nefalšovaná dětská radost. Přesně o to mi jde.

Mgr. Michal Holánek

Zakladatel, hlavní trenér, předseda

Chci, aby se u nás děti smály, aby se na každou lekci těšily, to vše v souladu s cíleným rozvojem pohybových dovedností a schopností.

Hlavní partneři