TÁBORY NA KTERÉ
NEZAPOMENEŠ

pohybová všestrannost I.

VLAŠIM 5 .7. - 9. 7. 2020

Léto začínáme táborem pohybové všestrannosti. Tábor je určen pro děti od 4 do 8 let. Čeká nás spoustu legrace a pohybu. Naučíme se spoustu nových cvičení a hlavně si budeme neustále hrát. Tady nesmíš chybět.

Tábořištěm nám bude základní škola Vorlina. Tělocvična, jídelna i venkovní hřiště bude k dispozici jen nám.

Cena táboru je 3490,-. Členové MSPORTS zaplatí za tábor 2990,-.

Máme připraveno i spoustu slev, takže když se přihlásíš a zaplatíš tábor do 31. 1. 2021 budeš mít 10% slevu. První sourzenec má slevu 25%, popřípadě druhý rovnou 3%.

Věříme, že to nenastane, ale bezplatné odhlášení je do 31. 5. 2021.

CYKLO - INLINE

VLAŠIM 5 .7. - 9. 7. 2020

Aenean in sem vitae tellus varius fermentum eu at felis. Nullam quis est quis sem facilisis ornare ac eget arcu. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras aliquet arcu nibh, in eleifend felis faucibus.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

SPORTOVNÍ TRÉNINKY

SPORTOVNÍ všestrannost I.

pohybová všestrannost II.

SPORTOVNÍ VŠESTRANNOST II.

PLAVECKO - BRUSLAŘSKÝ

POHYBOVÁ VŠESTRANNOST III.

20190717_090705
Přehrát video

tábory

obraz místo řečí

Nevěříte nám, že je to na našich táborech tak skvělé? V následujícím videu se o tom můžete přesvědčit. Ale co se dělo na táborech se dozvíte i níže.