TURNAJ V MÍČOVKÁCH 2023

KATEGORIE

3 roky
individuálně + pomoc rodiče
4-5 let
individuálně + pomoc rodiče
6-7 let
3 děti bez rozdílu pohlaví
8-10 let
3 děti bez rozdílu pohlaví

U týmů (6-7 let a 8-10 let) uvítáme 1 rodiče jako "manažera" týmu = organizační pomoc s přechody mezi zápasy

PROGRAM

8:00 - 8:15
prezence
8:30 - 8:45
společná rozcvička
9:00 - 12:30
turnaj
12:30 - 13:00
finálová utkání
13:00
vyhlášení

CENY

Medaile
(pro stupně vítězů)
Diplomy
(pro všechny sportovce)
Sladké odměny

podrobnosti

MSPORTS turnaj v míčovkách se uskuteční v neděli 25.6.2023 v areálu ZŠ Vorlina Vlašim. 

Na místě bude k zapůjčení vybavení (florbalky, brankářská výstroj, fotbalové a basketbalové míče). Děti tedy potřebují pouze své sportovní oblečení a obuv.

Děti se v rámci kategorií 3 roky a 4-5 let mohou těšit na dovednostní dráhy spojené se střelbou ve fotbale, florbale a fotbale. Budou soutěžit samy za sebe s pomocí svých rodičů. Součástí bude vždy trénink a následně 2 měřené pokusy.

V kategoriích 6-7 let a 8-10 let se v rámci 3-členných týmů postupně utkají ve florbalu, fotbalu a basketbalu. Všechny sporty budou hrány na zmenšeném hřišti a s úpravou pravidel. Cílem je umožnit dětem i bez větších dovedností v daném sportu prožít radost ze hry. Časy jednotlivých utkání a systém turnaje nastavíme dle počtu přihlášených týmů.  Pokud máte zájem o účast, ale nemáte pro své dítě tým, tak se prosím i tak ozvěte. Třeba se nám podaří pomoc.

Florbal

Hrát se bude 2 (hráči) + 1 (brankář). Za drobný faul bude rozehrávat soupeř z místa činu. Za větší faul bude nařízen samostatný nájezd. Hrát budeme v tělocvičně.

Basketbal

Hrát se bude basketbalovým míčem velikosti 5.  Za drobný faul bude rozehrávat soupeř z místa činu. Za větší faul bude nařízen trestný hod. Při pohybu s míčem musí hráč driblovat (prokazovat snahu). Součástí hry outy. Hrát budeme na venkovním multifunkčním hřišti.

Fotbal

Hrát se bude 2 (hráči) + 1 (brankář) s fotbalovým míčem velikosti 4.  Za drobný faul bude rozehrávat soupeř z místa činu. Za větší faul bude nařízena penalta. Součástí hry outy a rohy (obojí kopané). Hrát budeme na travnatém hřišti. 

Přihlášky: 

Piště na info@msports.cz

3 roky a 4-5 let = jméno dítěte, datum narození a tel. kontakt 

6-7 let a 8-10 let = název týmu, jména a příjmení dětí + data narození, tel. kontakt na „manažera“ týmu)

V případě potřeb se neváhejte ptát, hlavní organizátor:

Mgr. Michal Koland

PARTNEŘI

OMLOUVÁME SE!

Momentálně řešíme technické problémy, může se stát, že Vaše přihláška nedorazí.

Pokud nedostanete do 2 dnů potvrzení o přijetí přihlášky, ozvěte se prosím telefonicky.

Za vzniklé komplikace se omlouváme, pracujeme na odstranění.