SPORTOVNÍ VŠESTRANNOST

SPORT JE NÁŠ ŽIVOT

CO ZAŽIJETE

Tábor je příměstského typu a zaměřuje se na sportovní všestrannost. Pro děti jsou připraveny lekce plavání, florbalu, basketbalu, fotbalu, atletiky, gymnastiky a bojových sportůNedílnou součástí jsou dobrodružné hry v přírodě, netradiční hry a velký závěrečný výlet. Každý den se scházíme v 8:00 a končíme v 16:30. 

O děti se stará početný a kvalifikovaný tým lidí složený ze sportovních trenérů, vychovatelky a proškoleného zdravotníka. Při sportovních lekcích si zakládáme na pravidlu maximálně 6 dětí na 1 trenéra 

Pro děti je připravena dopolední i odpolední svačina, oběd a pitný režim po celý den. 

Během 5 dní na děti čeká 7 sportovních lekcí, 1 dobrodružná hra v přírodě, 1 lekce zaměřena na netradiční hry a velký závěrečný výlet. Samozřejmostí je dostatečný odpočinek a bohatý volnočasový program.  

KATEGORIE

DĚTI 6-10 LET

KAPACITA

MAXIMÁLNĚ 24 DĚTÍ

KDE BUDEME

ZŠ DUKELSKÁ
BENEŠOV

PROFESIONÁLNÍ ZÁZEMÍ

TĚLOCVIČNA, VENKOVNÍ HŘIŠTĚ "UMĚLKA", DĚTSKÉ HŘIŠTĚ, ŠATNA, SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST, JÍDELNA.
TADY TI OPRAVDU NIC CHYBĚT NEBUDE.

CENA

2 990,-

CENY & SLEVY

CENA ČLEN = 2 990,-
CENA NEČLEN = 3 490,-
SOUROZENEC = -33%

TRENÉRSKÝ TÝM tábora

Mgr. Michal Kolanda
HLAVNÍ TRENÉR

Mgr. Iveta Filipová
TRENÉRKA

Ing. Vlaďka Sládková
TRENÉRKA

Pavlína Dvořáková
VYCHOVATELKA

V případě zrušení táborů z důvodů souvisejících s COVID-19 bude vratka činit 100% z ceny tábora.

STORNO poplatky: V případě zrušení účasti ze zdravotních důvodů (předložení lékařské zprávy) činí vratka:
a) odhlášení do konce dubna = 75%,
b) odhlášení do konce května = 50%,
c) odhlášení do konce června a později = 25%

JAK TO VYPADALO NA TÁBOŘE LONI

letos to bude opět velká JÍZDA

TAKŽE TADY ROZHODNĚ NESMÍŠ CHYBĚT. PŘIHLAŠ SE.

HARMONOGRAM DNE