SPORTOVNÍ DRUŽINA

místo setkávání mladých sportovců

Studium

I malý sportovec si musí plnit školní povinnosti. Zábava a sport chvíli počká. V naší družině klademe důraz na splnění školních úkolů. Pomáháme, vzděláváme. K dispozici učební materiály či notebook.

Sportovní tréninky

Kvalifikovaný trenérský tým pomáhá dětem zlepšit koordinaci, rychlost, sílu, pohyblivost, vytrvalost, agilitu, herní přehled a rozhodování. Součástí dechová a kompenzační cvičení. To vše v tělocvičně a bazénu.

zábava

Zábavu si děti užijí především ve společnosti svých kamarádů, se kterými si mohou zahrát drobné pohybové hry, například stiga hokej, stolní fotbal, kulečník, stolní tenis, šipky a jiné. Hodně úsměvů zajisté vykouzlí moderní pomůcky pro rozvoj pohybových dovedností – virtuální realita a blazepod.

Volnočasový PROGRAM

Dětem dopřáváme také dostatek volnosti, v tělocvičně si tak mohou zahrát fotbal, florbal, basketbal, stolní tenis a jiné. Chceme vidět děti hrát si, sportovat a rozvíjet se přirozenou cestou.

Jedinečný servis pro vaše dítě

Sportovní družina

Sportovní družina je ideálním místem pro malé sportovce, kteří zde plnohodnotně využijí čas mezi školou a tréninky ve sportovních klubech.

Pro děti je připravena klubovna, která je rozdělena na studijní a herní zónu. Na programu jsou lekce v tělocvičně se zaměřením na pohybovou všestrannost a rozvoj klíčových pohybových schopností, a také lekce v bazénu – plavání, cvičení ve vodě, kompenzace.

To vše pod vedením kvalifikovaného trenérského týmu. Část programu bude probíhat v anglickém jazyce.

Sportovní družina je otevřena dětem z 2. – 5. tříd základních škol.

Podmínkou přijetí je registrace v určitém sportovním klubu (lední hokej, fotbal, tenis, stolní tenis, atletika, a jiné).

KDE

SPORTHOTEL VLAŠIM

KDY

PONDĚLÍ A STŘEDA

logo_Msports

KDO

VÁŠ MSPORTS TÝM

Pro děti z 2. – 5. tříd základních škol, které jsou registrované ve sportovním klubu. Sportovní družina je místem setkávání a společného sportování malých hokejistů, fotbalistů, tenistů, stolních tenistů, atletů;

Ne. Budeme se rádi podílet na rozvoji každého malého sportovce. Tedy ke každému dítěti/rodiči přistupujeme individuálně a společně se snažíme domluvit na optimálním řešení. Dle preferencí rodičů a dětí.

Do vánočních svátků si mohou Vaše děti nezávazně a bezplatně sportovní družinu vyzkoušet. V průběhu zkušebního měsíce Vám bude zaslána finanční nabídka na účast ve sportovní družině v období leden – červen 2022.

Neslibujeme, že dokážeme dopravit/doprovodit všechny děti. Po diskusi s rodiči ale budeme hledat řešení. Dle počtu přihlášených dětí, školy, sportu, atd. Jsme přesvědčeni, že doprava dětí nakonec nebude žádnou překážkou. 
 
MÁTE OTÁZKY?

NAPIŠTE NÁM

STUDIJNÍ KOUTEK

SPORTOVIŠTĚ

HERNÍ KOUTEK

BAZÉN A SAUNA

HARMONOGRAM DNE

OMLOUVÁME SE!

Momentálně řešíme technické problémy, může se stát, že Vaše přihláška nedorazí.

Pokud nedostanete do 2 dnů potvrzení o přijetí přihlášky, ozvěte se prosím telefonicky.

Za vzniklé komplikace se omlouváme, pracujeme na odstranění.