SPORTOVNÍ DRUŽINA

místo setkávání mladých sportovců

Studium

I malý sportovec si musí plnit školní povinnosti. Zábava a sport chvíli počká. V naší družině klademe důraz na splnění školních úkolů. Pomáháme, vzděláváme. K dispozici učební materiály či notebook.

Sportovní tréninky

Kvalifikovaný trenérský tým pomáhá dětem zlepšit koordinaci, rychlost, sílu, pohyblivost, vytrvalost, agilitu, herní přehled a rozhodování. Součástí dechová a kompenzační cvičení. To vše v tělocvičně a bazénu.

zábava

Zábavu si děti užijí především ve společnosti svých kamarádů, se kterými si mohou zahrát drobné pohybové hry, například stiga hokej, stolní fotbal, kulečník, stolní tenis, šipky a jiné. Hodně úsměvů zajisté vykouzlí moderní pomůcky pro rozvoj pohybových dovedností – virtuální realita a blazepod.

Volnočasový PROGRAM

Dětem dopřáváme také dostatek volnosti, v tělocvičně si tak mohou zahrát fotbal, florbal, basketbal, stolní tenis a jiné. Chceme vidět děti hrát si, sportovat a rozvíjet se přirozenou cestou.

Jedinečný servis pro vaše dítě

Sportovní družina

Sportovní družina je ideálním místem pro malé sportovce, kteří zde plnohodnotně využijí čas mezi školou a tréninky ve sportovních klubech.

Pro děti je připravena klubovna, která je rozdělena na studijní a herní zónu. Na programu jsou lekce v tělocvičně se zaměřením na pohybovou všestrannost a rozvoj klíčových pohybových schopností, a také lekce v bazénu – plavání, cvičení ve vodě, kompenzace.

To vše pod vedením kvalifikovaného trenérského týmu. Část programu bude probíhat v anglickém jazyce.

Sportovní družina je otevřena dětem z 2. – 5. tříd základních škol.

Podmínkou přijetí je registrace v určitém sportovním klubu (lední hokej, fotbal, tenis, stolní tenis, atletika, a jiné).

KDE

SPORTHOTEL VLAŠIM

KDY

PONDĚLÍ A STŘEDA

logo_Msports

KDO

VÁŠ MSPORTS TÝM

Pro děti z 2. – 5. tříd základních škol, které jsou registrované ve sportovním klubu. Sportovní družina je místem setkávání a společného sportování malých hokejistů, fotbalistů, tenistů, stolních tenistů, atletů;

Ne. Budeme se rádi podílet na rozvoji každého malého sportovce. Tedy ke každému dítěti/rodiči přistupujeme individuálně a společně se snažíme domluvit na optimálním řešení. Dle preferencí rodičů a dětí.

Do vánočních svátků si mohou Vaše děti nezávazně a bezplatně sportovní družinu vyzkoušet. V průběhu zkušebního měsíce Vám bude zaslána finanční nabídka na účast ve sportovní družině v období leden – červen 2022.

Neslibujeme, že dokážeme dopravit/doprovodit všechny děti. Po diskusi s rodiči ale budeme hledat řešení. Dle počtu přihlášených dětí, školy, sportu, atd. Jsme přesvědčeni, že doprava dětí nakonec nebude žádnou překážkou.

MÁTE OTÁZKY?

NAPIŠTE NÁM