#sampion

SPORTUJ
S ÚSMĚVEM

ŠAMPION je dětský všestranný pohybový program založený na pestrém mixu atletických, gymnastických, míčových a herních cvičení přiměřených k věku dětí. Program se zaměřuje na všestranný pohybový rozvoj a přípravu dětí na sport. Jednotlivé věkové kategorie na sebe obsahově navazují, a umožňují tak postupný a přirozený vývoj malého sportovce.

#procsampion

O co nám jde

Chceme, aby si děti pohyb a sport zamilovaly. Chceme, aby se Šampion stal jejich inspirací při cestě k celoživotní lásce ke sportu. A ty, kteří se rozhodnou pokračovat ve specializovaných sportovních klubech, chceme na jejich cestu připravit pomocí široké škály pohybových dovedností.

#prihlaseni

STAŇ SE ŠAMPIONEM

KATEGORIE 3 ROKY

Všestranná pohybová průprava prostřednictvím pohybových her, základů gymnastiky a atletiky, tance a cvičení jemné motoriky.

KATEGORIE 4-5 LET

Všestranná pohybová příprava s důrazem na rozvoj koordinace prostřednictvím pohybových her, atletických, gymnastických a míčových cvičení.

KATEGORIE 6-7 LET

Všestranná pohybová příprava s důrazem na rozvoj koordinace, rychlosti, pohyblivosti, herních a míčových dovedností.

#sportovnivysvedceni

co je cílem

Sportovní vysvědčení. Děti obdrží na konci každého ročníku sportovní vysvědčení, které vyhodnotí jejich celoroční snažení. Vysvědčení však nevede ke skepsi, jak je tomu někdy ve škole, nýbrž k motivaci. Podívejte, které cviky jsou pro děti důležité.

Kategorii 6-8 let jsme snížili o rok, ale rozhodně nesnižujeme nic ze sportovních výkonů našich dětí.

Přehrát video