ŠAMPION

KATEGORIE 8-9 let

#osmdevet

co a jak?

Lekce jsou zaměřeny na všestrannou pohybovou přípravu především prostřednictvím atletických a gymnastických cvičení a pohybových her a cviků cílených na rozvoj klíčových schopností a dovedností pro daný věk. Součástí výuka sportovních základů basketbalu, volejbalu, florbalu, tenisu a netradiční hryHlavním principem je všestranný pohybový rozvoj se zachováním hravého principu a s důrazem na budování fair-play, respektu a sportovně-morálních vlastností. 

Lekce probíhají od září do června. Děti mají dle Vašeho výběru 1 nebo 2 lekce týdněKapacita lekce je 24 dětí, kterým se intenzivně věnují 3 trenéři Druhá lekce je zaměřena na všestranný pohybový rozvoj, který je nad rámec celoroční sportovní metodiky dané věkové kategorie. Kapacita lekce je 30 dětí, kterým se věnují 3 trenéři

Na závěrečné lekci děti obdrží sportovní vysvědčení zaměřené na 10 základních dovedností, které reflektuje pohybový progres dětí od začátku ročníku. Pro každé dítě máme připraven zábavný hrací plán, který bude děti provázet po celý ročník. Děti se rovněž mohou těšit na speciální výzvy na doma nebo na našeho oblíbeného maskota!

První lekce je zkušební a zdarma. Na této lekci se můžete podívat, zda se Vám program líbí a poté se rozhodnete, zda chcete pokračovat. Cvičení probíhá bez přítomnosti rodičů (výjimku tvoří první lekce).  

Výše členského příspěvku je 4 500 Kč (1 lekce týdně) nebo 6000 Kč (2 lekce týdně) za celý ročník. Příspěvek je hrazen ve třech splátkách = 3x 1 500 Kč nebo 2000 Kč se splatností v říjnu, prosinci a březnu. Sourozenecká sleva (33 %).  

Doporučujeme využít podporu zdravotních pojišťoven na pohybové aktivity pro děti (obvykle ve výši 500 – 2000 Kč).

#kdekdy

kde a kdy?

Svůj kurz si vyberte z nabídky níže. Pokud nepůsobíme ve Vašem městě, neváhejte se nám ozvat!

ZŠ VORLINA

VLAŠIM

ČTVRTEK 17:50 - 19:00

PŘÍPADNÁ DRUHÁ LEKCE
PONDĚLÍ 16:00 - 17:15
KDE TO JE?

gymnázium benešov

benešov

PONDĚLÍ 17:45 - 19:00

KDE TO JE?

KATEGORIE 8 - 9 let

KONTAKT

Mgr. Michal Kolanda

info@msports.cz
tel. +420 739 617 563
NEVÁHEJ A PŘIHLAŠ SE

#prihlaska

UŽ JEN VYPLNIT

V případě zájmu o přihlášení do programu Šampion vyplňte a pošlete přihlášku. Poté Vám přijde e-mail s potvrzením o přijetí a obdržíte veškeré potřebné informace k ročníku 2021/2022.  

Přihlašování je možné po celý ročník, neváhejte tak kdykoliv učinit.