ŠAMPION

KATEGORIE 6-7 let

#sestsedm

co a jak?

Lekce jsou zaměřeny na všestrannou pohybovou přípravu především prostřednictvím atletických a gymnastických cvičení a pohybových her a cviků cílených na rozvoj klíčových schopností a dovedností pro daný věk. Nedílnou součástí jsou základní prvky práce s dechem, kompenzační cvičení a techniky provedení základních posilovacích cviků. Hlavním cílem je všestranná pohybová příprava se zachováním hravého principu, která podpoří a upevní dětem základy nutné pro provozování téměř jakéhokoliv sportu.   

Lekce probíhají od září do června. Děti mají dle Vašeho výběru 1 nebo 2 lekctýdně. K 1. září musí být dětem 6 nebo 7 let. Kapacita lekce je  24 dětí, kterým se intenzivně věnují 3 trenéři. Druhá lekce je zaměřena na všestranný pohybový rozvoj, který je nad rámec celoroční sportovní metodiky dané věkové kategorie. Kapacita lekce je 30 dětí, kterým se věnují 3 trenéři

  Na závěrečné lekci děti obdrží sportovní vysvědčení zaměřené na 8 základních dovedností, které reflektuje pohybový progres dětí od začátku ročníku. Pro každé dítě máme připraven zábavný hrací plán, který bude děti provázet po celý ročník. Děti se rovněž mohou těšit na speciální výzvy na doma nebo na našeho oblíbeného maskota!

První lekce je zkušební a zdarma. Na této lekci se můžete podívat, zda se Vám program líbí a poté se rozhodnete, zda chcete pokračovat. Cvičení probíhá bez přítomnosti rodičů (výjimku tvoří první lekce).  

Výše členského příspěvku je 4 500 Kč (1 lekce týdně) nebo 6000 Kč (2 lekce týdně) za celý ročník. Příspěvek je hrazen ve třech splátkách = 3x 1 500 Kč nebo 2000 Kč se splatností v říjnu, prosinci a březnu. Sourozenecká sleva (33 %). 

Doporučujeme využít podporu zdravotních pojišťoven na pohybové aktivity pro děti (obvykle ve výši 500 – 2000 Kč).

#kdekdy

kde a kdy?

Svůj kurz si vyberte z nabídky níže. Pokud nepůsobíme ve Vašem městě, neváhejte se nám ozvat!

ZŠ VORLINA

VLAŠIM

STŘEDA 16:15 - 17:30
ČTVRTEK 16:40 - 17:50

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O DRUHOU (PLUSOVOU) LEKCI SE NEZÁVAZNĚ PŘIHLASTE, TERMÍN BUDE DOPLNĚN.
KDE TO JE?

gymnázium benešov

benešov

PONDĚLÍ 16:40 - 17:50

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O DRUHOU (PLUSOVOU) LEKCI SE NEZÁVAZNĚ PŘIHLASTE, TERMÍN BUDE DOPLNĚN.
KDE TO JE?

KATEGORIE 6 - 7 let

KONTAKT vlašim

Mgr. Michal Kolanda

info@msports.cz
tel. +420 739 617 563

KATEGORIE 6 - 7 let

KONTAKT BENEŠOV

Mgr. Michal Holánek

info@msports.cz
tel. +420 733 359 565

#prihlaska

UŽ JEN VYPLNIT

V případě zájmu o přihlášení do programu Šampion vyplňte a pošlete přihlášku. Poté Vám přijde e-mail s potvrzením o přijetí a obdržíte veškeré potřebné informace k ročníku 2022/2023.  

Přihlašování je možné po celý ročník, neváhejte tak kdykoliv učinit.

OMLOUVÁME SE!

Momentálně řešíme technické problémy, může se stát, že Vaše přihláška nedorazí.

Pokud nedostanete do 2 dnů potvrzení o přijetí přihlášky, ozvěte se prosím telefonicky.

Za vzniklé komplikace se omlouváme, pracujeme na odstranění.