ŠAMPION

KATEGORIE 4-5 let

#ctyripet

CO A JAK?

Pro naše prostřední Šampiony je připravena všestranná pohybová průprava s důrazem na rozvoj koordinace prostřednictvím atletiky, gymnastiky, pohybových her a míčových cvičení.  Lekce probíhají od září do června. Děti mají jednu lekci týdně. Kapacita lekce je 20 dětí, kterým se intenzivně věnují 4 trenéři

Na závěrečné lekci děti obdrží sportovní vysvědčení zaměřené na 6 pohybových dovedností, které reflektuje pohybový progres dětí od začátku ročníku. Pro každé dítě máme připraven zábavný hrací plán, který bude děti provázet po celý ročník. Děti se rovněž mohou těšit na speciální výzvy na doma nebo na našeho oblíbeného maskota!

Lekce probíhají bez přítomnosti rodičů, výjimkou jsou první dvě lekce, které jsou zkušební a zdarma. Na těchto lekcích se můžete podívat, zda se Vám program líbí a rozhodnete se, zda chcete pokračovat. Výše členského příspěvku je 4 470 Kč za celý ročník. Příspěvek je hrazen ve 3 splátkách = 3x 1 490 Kč se splatností v říjnu, prosinci a březnu.

Doporučujeme využít podporu zdravotních pojišťoven na pohybové aktivity pro děti (obvykle ve výši 500 – 2000 Kč).

    

#kdekdy

kde a kdy?

Svůj kurz si vyberte z nabídky níže. Pokud nepůsobíme ve Vašem městě, neváhejte se nám ozvat!  

ZŠ VORLINA

VLAŠIM

STŘEDA 15:00 - 16:00
ČTVRTEK 17:00 - 18:00

KDE TO JE?

gymnázium benešov

benešov

ÚTERÝ 15:30 - 16:30

KDE TO JE?

zš emy destinové

české budějovice

PÁTEK 15:30 - 16:30

KDE TO JE?

KATEGORIE 4 - 5 let

KONTAKT

Hlavní trenér
Mgr. Michal Kolanda

info@msports.cz
tel. +420 739 617 563

#prihlaska

UŽ JEN VYPLNIT

V případě zájmu o přihlášení do programu Šampion vyplňte a pošlete přihlášku. Poté Vám přijde e-mail s potvrzením o přijetí a obdržíte veškeré potřebné informace k ročníku 2020/2021.  

V případě plné kapacity se neváhejte i tak přihlásit, při uvolnění kapacity Vás budeme obratem kontaktovat.

CHCEte BÝT V OBRAZE?

Newsletter

Napište nám svou adresu a už nikdy nepřijdete o porci důležitých a zábavných zpráv. Nebojte, nespamujeme, Newsletter posíláme jednou za dva měsíce.