ŠAMPION

KATEGORIE 3 ROKY

#triroky

co A JAK?

U našich nejmladších ŠAMPIONŮ se zaměřujeme na všestrannou pohybovou průpravu především prostřednictvím základních atletických a gymnastických cvičení a pohybových her cílených na rozvoj klíčových schopností a dovedností pro daný věk. Nedílnou součástí je zaměření na rozvoj samostatnosti a fungování ve sportovním kolektivuHlavním cílem je radost z pohybu a budování trvale pozitivního vztahu ke sportu, který je nezbytným faktorem pro budoucí provozování téměř jakéhokoliv sportu. 

Lekce probíhají od září do června. Děti mají 1 lekci týdně.  K 1. září musí být dětem 3 roky. Kapacita lekce je  12 dětí, kterým se intenzivně věnují  2 trenéři.

Na závěrečné lekci děti obdrží sportovní diplom. Pro každé dítě máme připraven zábavný hrací plán, který bude děti provázet po celý ročník. Děti se rovněž mohou těšit na speciální výzvy na doma nebo na našeho oblíbeného maskota!

První lekce je zkušební a zdarma. Na této lekci se můžete podívat, zda se Vám program líbí a poté se rozhodnete, zda chcete pokračovat. Cvičení zahajujeme za přítomnosti rodičů (cvičíme rodič + dítě). Vzhledem k věku dětí, jim chceme dopřát klidný začátek plný radosti ze sportu, ne stresu ze samotyCílem je, se co nejdříve aklimatizovat a cvičit bez rodičů.  

Výše členského příspěvku je 3 600 Kč za celý ročník. Příspěvek je hrazen ve třech splátkách = 3x 1 200 Kč se splatností v říjnu, prosinci a březnu. Sourozenecká sleva (33 %).

Doporučujeme využít podporu zdravotních pojišťoven na pohybové aktivity pro děti (obvykle ve výši 500 – 2000 Kč).  

#kdekdy

kde a kdy?

Svůj kurz si vyberte z nabídky níže. Pokud nepůsobíme ve Vašem městě, neváhejte se nám ozvat!  

#prihlaska

UŽ JEN VYPLNIT

V případě zájmu o přihlášení do programu Šampion vyplňte a pošlete přihlášku. Poté Vám přijde e-mail s potvrzením o přijetí a obdržíte veškeré potřebné informace k ročníku 2022/2023.  

Přihlašování je možné po celý ročník, neváhejte tak kdykoliv učinit.