ŠAMPION

KATEGORIE 3 ROKY

#triroky

co A JAK?

Pro naše nejmenší Šampionky je připravena všestranná pohybová průprava prostřednictvím pohybových her,  základů atletiky, gymnastiky, tance  a cvičení jemné motoriky. Lekce probíhají od září do června. Děti mají jednu lekci týdně. Kapacita lekce je patnáct dětí, kterým se intenzivně věnují tři trenéři.

Na závěrečné lekci děti obdrží sportovní diplom. Pro každé dítě máme připraven zábavný hrací plán, který bude děti provázet po celý ročník. Děti se rovněž mohou těšit na speciální výzvy na doma nebo na našeho oblíbeného maskota!

Lekce probíhají bez přítomnosti rodičů, výjimkou jsou první dvě lekce, které jsou zkušební a zdarma. Na těchto lekcích se můžete podívat, zda se Vám program líbí a rozhodnete se, zda chcete pokračovat. Výše členského příspěvku je 3 570 Kč za celý ročník. Příspěvek je hrazen ve třech splátkách = 3x 1 190 Kč se splatností v říjnu, prosinci a březnu.

Doporučujeme využít podporu zdravotních pojišťoven na pohybové aktivity pro děti (obvykle ve výši 500 – 2000 Kč).

#kdekdy

kde a kdy?

Svůj kurz si vyberte z nabídky níže. Pokud nepůsobíme ve Vašem městě, neváhejte se nám ozvat!

ZŠ VORLINA

VLAŠIM

ČTVRTEK 16:00 - 17:00

KDE TO JE?

UNDERGROUND ARENA

BENEŠOV

PONDĚLÍ 15:30 - 16:30

KDE TO JE?

KATEGORIE 3 ROKY

Hlavní trenér
Mgr. Michal Kolanda

info@msports.cz

#prihlaska

UŽ JEN VYPLNIT

V případě zájmu o přihlášení do programu Šampion vyplňte a pošlete přihlášku. Poté Vám přijde e-mail s potvrzením o přijetí a obdržíte veškeré potřebné informace k ročníku 2020/2021.

V případě plné kapacity se neváhejte i tak přihlásit, při uvolnění kapacity Vás budeme obratem kontaktovat.