Dbáme na to, aby děti, které učíme lásku k pohybu, měly prvotřídní podmínky.
Proto je náš trenérský tým plný pedagogů, sportovců a skvělých charakterních lidí. Mnoho z našich trenérů jsou aktivními sportovci a mají lásku k pohybu a sportu v sobě zarytou.

Naše vize

Příjemné prostředí, promyšlené tréninky, kvalifikovaný a nadšený tým lidí. To jsou základy na kterých stojí MSPORTS. Našim prvotním cílem je přivést ke sportu co nejvíce dětí a vybudovat v nich lásku k pohybu na celý život. Chceme dětem poskytnout možnosti, při kterých se budou radostně a správně rozvíjet, budovat nová přátelství a prožívat spoustu emotivních okamžiků. 

Malí sportovci v rámci programu ŠAMPION prožijí první seznámení se sportem, dále prochází všestranným pohybovým rozvojem, který je nezbytným předpokladem pro úspěšné provozování všech sportů. U nejmenších sportovců klademe důraz na zábavu a prožitek. Postupně, s přibývajícím věkem, zvyšujeme nároky na provedení cvičení a cílený rozvoj úrovně pohybových schopností a dovedností.

Pomocí dětského seriálu závodů se snažíme v dětech budovat zdravou soutěživost, fair-play či fungování ve sportovním kolektivu.

Ve sportovní družině připravujeme pro děti servis, který spojuje sport a vzdělávání dohromady. 

Zakládáme si na kvalitním vybavení, o které se neváháme podělit a proto poskytujeme půjčovnu pomůcek.

Zakladatelé

MGR. MICHAL KOLANDA

Láska ke sportu a pohybu mě provází celým životem, a proto jsem měl poměrně brzy jasno, čemu se chci chci v profesním životě věnovat.

S Michalem Holánkem jsme v roce 2017 založili MSPORTS a společně se pustili do budování naší sportovní organizace. Program ŠAMPION jsem v hlavě utvářel už při studiu na vysoké škole. Společnými silami program neustále rozvíjíme a rozšiřujeme, stejně jako celou organizaci MSPORTS 

V práci s dětmi nacházím především seberealizaci. Moc se těším z radosti, kterou dětem na lekcích přinášíme. Vždy se snažím dostat ze sebe to nejlepší, co v sobě mám a předat to dál dětem

Během následujících let chci v rámci MSPORTS přivést ke sportu co nejvíce dětí a poskytnout jim nejen sportovní, ale i všechny ostatní benefity, které sportování přináší. 

Moc si Vážím důvěry, kterou nám rodiče mnohdy opakovaně prokazují tím, že k přihlásí své děti právě k nám. Zároveň si uvědomuji vznikající odpovědnost a pevně věřím, že v rámci celého týmu MSPORTS budeme rodičům poskytnutou důvěru kvalitně splácet při péči o jejich děti. 

HOLÁNEK

MGR. MICHAL HOLÁNEK

Již od mala mě rodiče vedli k celé řadě sportů a k pohybové všestrannosti. Jsem přesvědčen, že to je optimální cesta pro správný vývoj sportovce, ať již se v budoucnu věnuje sportu na vrcholové, výkonnostní či rekreační úrovni.

Jako aktivní sportovec i trenér jsem vnímal klesající úroveň pohybové gramotnosti dětí, stejně tak klesající zájem o sport samotný. Než o dané skutečnosti neustále mluvit, založili jsme společně s Michalem Kolandou, rovněž sportovcem tělem i duší, organizaci MSPORTS, prostřednictvím které chceme dětem představit pohyb a sport především jako zábavu a prožitek.

Chci, aby se u nás děti smály, aby se na každou lekci těšily, to vše v souladu s cíleným rozvojem pohybových dovedností a schopností.

Sportovní cesta je dlouhá a já věřím, že můžeme být skvělými průvodci sportovcům z celé řady sportovních odvětví. Optimismem mě naplňuje náš tým plný vzdělaných a energických lidí, který je základním pilířem celého programu, ale také hnacím motorem celé organizace.

OMLOUVÁME SE!

Momentálně řešíme technické problémy, může se stát, že Vaše přihláška nedorazí.

Pokud nedostanete do 2 dnů potvrzení o přijetí přihlášky, ozvěte se prosím telefonicky.

Za vzniklé komplikace se omlouváme, pracujeme na odstranění.