LYŽAŘSKÝ

VE SPOLUPRÁCI S MĚDDM VLAŠIM

CO ZAŽIJETE

Tábor nabízí intenzivní lyžařský výcvik s širokým doplňkovým programem, o který se bude starat čtyř-členný tým trenérů pod vedením Jakuba Jeništy a Michala Kolandy. Na děti čeká až 7 lekcí lyžování včetně 2-3 večerních při umělém osvětlení. Děti budou rozděleny do tří skupin dle úrovně dovedností. Součástí 2 odpolední kompenzační pohybové programy a 3 večerní zábavné programy.

UBYTOVÁNÍ

Ubytování v solidním ***+ hotelu přímo vedle hlavní výcvikové sjezdovky. Součástí ubytování je plná penze včetně pitného režimu po celý den. Děti čeká krásné a přírodní prostředí šumavského ski-areálu Zadov, který vyniká lehce zvlněnými kopci a sjezdovkami, které jsou vzhledem ke své povaze naprosto ideální pro lyžařský výcvik začátečníků a pokročilých malých lyžařů. K dispozici jsou pokoje pro 2-4 osoby

ORGANIZACE

Na hory pojedeme ve čtvrtek v dopoledních hodinách, v odpoledních hodinách začíná lyžařský program. Transfer zajištěný autobusovou dopravou (Vlašim – Zadov a zpět). Tábor zakončíme v neděli v odpoledních hodinách, očekávaný příjezd v podvečer.

KATEGORIE

DĚTI 8-12 LET

KAPACITA

MAXIMÁLNĚ 40 DĚTÍ

KDE BUDEME

areál zadov

AREÁL ZADOV

CENA

5 990,-

CENY

CENA ČLEN = 5 990,-
CENA NEČLEN = 6 490,-

tady rozhodně nesmíš chybět

OMLOUVÁME SE!

Momentálně řešíme technické problémy, může se stát, že Vaše přihláška nedorazí.

Pokud nedostanete do 2 dnů potvrzení o přijetí přihlášky, ozvěte se prosím telefonicky.

Za vzniklé komplikace se omlouváme, pracujeme na odstranění.