Tábory

Šumava, Zadov
Člen 6 990,- / Nečlen 7 490,-

Co zažijete

Tábor je spacího charakteru (bez rodičů) pro děti 8 – 12 let a nabízí intenzivní lyžařský výcvik se širokým doplňkovým programem, o který se bude starat 4-členný tým trenérů pod vedením Jakuba Jeništy, Michala Kolandy, Veroniky Buštové a Eriky Strakové. V týmu bude rovněž proškolený zdravotník. Lyžařský výcvik bude rozdělen do 7 bloků po cca 2-3 hodinách, v případě dostatku sil večerní lyžování. Děti budou rozděleny do tří skupin dle úrovně dovedností. Součástí je i bohatý mimosportovní program či závěrečné lyžařské závody.

Ubytování v hotelu Churáňov. Součástí ubytování je plná penze včetně pitného režimu po celý den. Děti čeká krásné a přírodní prostředí šumavského ski-areálu Zadov, který vyniká lehce zvlněnými kopci a sjezdovkami, které jsou vzhledem ke své povaze naprosto ideální pro lyžařský výcvik pokročilých lyžařů a lyžařů. K dispozici jsou pokoje pro 2-4 osoby.  O hotelu zde: HOTEL CHURÁŇOV | UBYTOVÁNÍ ŠUMAVA (churanovhotel.cz)

Na hory pojedeme ve středu po výuce ve škole. Transfer zajištěný autobusovou dopravou (Vlašim (Luka) – Zadov a zpět). Tábor zakončíme v neděli v odpoledních hodinách, očekávaný příjezd v podvečer.

V případě nedostatečných sněhových podmínek se mění náplň na sportovně-turistický tábor, čímž bude samozřejmě ponížena celková cena (zasláním přihlášky berete tuto skutečnost v potaz a souhlasíte s tím, tedy z důvodu nedostatečných sněhových podmínek se nelze odhlásit)

V případě neúčasti z jakýchkoliv důvodů činí storno poplatek 100% z hrazené částky, doporučujeme sjednat pojištění pro případ neúčasti ze zdravotních důvodů, jedna z možností je od našeho partnera Cleverty. V případě zájmu nás kontaktujte, zprostředkujeme Vám nabídku pojištění.

Budíček
Snídaně
Lyžařský výcvik
Svačinka a odpočinek
Oběd a polední klid
Lyžařský výcvik
Svačinka a odpočinek
Volnočasové aktivity
večeře
večerka

Kdo to bude mít na starosti?

Mgr. Michal Kolanda

Připravené a pestré tréninky vedoucí ke sportovnímu rozvoji a k tomu nefalšovaná dětská radost. Přesně o to mi jde.

Máte nějaký dotaz?

Zeptejte se přímo Michala, rád Vám odpoví na vaše dotazy.