LYŽAŘSKÝ KURZ

VE SPOLUPRÁCI S MĚDDM VLAŠIM

Co zažijete?

Tábor nabízí intenzivní lyžařský výcvik s širokým doplňkovým programem, o který se bude starat 4-členný tým trenérů pod vedením Jakuba Jeništy a Michala KolandyNa děti čeká až 7 lekcí lyžování včetně večerních lyžování při umělém osvětlení. Děti budou rozděleny do tří skupin dle úrovně dovedností. Součástí kurzu je bohatý mimosportovní program či závěrečné lyžařské závody. Děti se mohou těšit na odměny.

Ubytování

Ubytování v krásném penzionu Andula přímo vedle hlavní výcvikové sjezdovky. Součástí ubytování je plná penze včetně pitného režimu po celý den. Děti čeká krásné a přírodní prostředí Krkonoš. Hned vedle penzionu se nachází 800m dlouhá sjezdovka naprosto ideální pro lyžařský výcvik začátečníků a pokročilých malých lyžařů. Třešničkou na dortu je, že z parkoviště nás na penzion poveze rolba.  

Organizace

Na hory pojedeme v pondělí ráno. Transfer zajištěný autobusovou dopravou (Vlašim – Krkonoše a zpět). Tábor zakončíme v pátek v odpoledních hodinách, očekávaný příjezd v podvečer.

V případě nedostatečných sněhových podmínek se mění náplň na sportovně-turistický kurz, čímž bude samozřejmě ponížena celková cena (zasláním přihlášky berete tuto skutečnost v potaz a souhlasíte s tím, tedy z důvodu nedostatečných sněhových podmínek se nelze odhlásit)

V případě neúčasti z jakýchkoliv důvodů činí storno poplatek 100% z hrazené částky, doporučujeme sjednat pojištění pro případ neúčasti ze zdravotních důvodů, v případě zájmu nás kontaktujte – zprostředkujeme Vám nabídku od našeho partnera Cleverty. 

tady rozhodně nesmíš chybět