IN-LINE ZÁVODY 2021

• 00sekund

KATEGORIE

Děti závodí v kategoriích
8 – 9 let, 10 – 12 let, 13 – 15 let.
Dospělí závodí v široké kategorii 15+.

ZAČÁTEK ZÁVODU

Dětské závody – 10:00
Závody dospělých (15+) – 13:00

ODMĚNY

Pro všechny děti bude připraven dárek za odvahu a účast. Pro tři nejlepší z každé kategorie a pro vítěze štafet poté poháry, diplomy a medaile.

TRASY

Dětské kategorie – 1 kolo/kvalifikace, 2 kola/rozjížďky.
Dále mohou děti vytvořit
3 členné týmy a zazávodit si ve štafetovém závodě na 3 x 1 kolo.

Kategorie 15+ - 1 kolo/kvalifikace, 3 kola/rozjížďky.
I v této kategorii je možné vytvořit 3 členné týmy a utkat se s ostatními týmy ve štafetovém závodě na 3 x 2 kola.

podrobnosti

Na zimním stadionu ve Vlašimi bude v neděli 11. července pěkně živo. Proběhne zde totiž první ročník MSPORTS in-line závodů. Závody jsou určené zejména pro děti. Zazávodit si však mohou i dospělí, a to v bonusové kategorii 15+, ve které se těšíme na zajímavý sportovní střet několika generací.

Závodníci si nejprve vybruslí svůj kvalifikační čas, podle kterého budou zařazeni do jednotlivých rozjížděk, ze kterých se budou snažit postoupit až do bojů o medaile. V touze po vítězství je třeba myslet na své zdraví, proto je povinnou výbavou helma a velmi doporučeny jsou další chrániče (zápěstí, kolen).

Zájemci mohou využít tzv. tréninkového dne, a to v sobotu 10. července, kdy bude in-line plocha a závodní trať na zimním stadionu zpřístupněna.

Závody jsou organizovány ve spolupráci s Nadačním fondem ŠAMPION. Účastí v závodě tak zároveň pomůžete dětem, které Naši pomoc potřebují.

Neváhej, přihlas sebe, rodinu a kamarády a společně si přijďte užít tu pravou soutěžní atmosféru. Všechny děti a ti nejlepší z dospělých se mohou těšit na originální ceny.

0 +
věk