CYKLISTICKÉ ZÁVODY 2023

KATEGORIE

3 roky
sprint (50 metrů) na odrážedlech
4-5 let
sprint (100 metrů) na kole
6-7 let
okruh 1300 m na kole, rovinatý
8-9 let
okruh 1600 m na kole, s převýšením

V případě nejistoty s volbou kategorie nás neváhejte kontaktovat, rádi poradíme.

PROGRAM

8:00 - 8:45
prezence
9:00 - 9:30
cyklo trénink dle kategorií
9:45 - 11:15
závody
11:30 - 12:00
vyhlášení výsledků

CENY

Medaile
(pro všechny závodníky)
Diplomy
(pro všechny závodníky)
Originální maskot Šampion
Sladké odměny

MAPA TRATÍ

podrobnosti

MSPORTS cyklistické závody se uskuteční v neděli 5. června v krásné přírodě vlašimského parku. Zázemí k závodům poskytne Znosimská brána, z jejíž blízkosti budou děti vyjíždět na závodní trať.

Závodní tratě budou přizpůsobeny cyklistům všech úrovní, od začátečníků na odrážedlech, po pokročilé cyklisty, vrchaře i sjezdaře. Součástí programu je cyklistický trénink, kdy si děti vyzkouší základní dovednosti a zkušebně si projedou připravené tratě.

Nejmenší závodníci (kategorie 3 roky, 4 – 5 let) se nejprve kvalifikují do závodu úvodní jízdou. Dle dosaženého času budou následně nasazováni do jednotlivých rozjížděk, ze kterých se mohu probojovat až do finále. Postupový systém bude upřesněn dle počtu přihlášených závodníků.

Starší závodníci (kategorie 6 – 7 let, 8 – 9 let) se vydají na okruh/y vlašimským parkem. Startuje se s časovými rozestupy, vítězem je závodník s nejlepším dosaženým časem. Je povoleno jet ve spolupráci s rodiči (starším sourozencem, …). Rodič tak zastává funkci tzv. vodiče. Účast rodiče je dobrovolná, navigaci či pomoc na trati případně zajistí organizační tým.

Věříme, že si závody užijí nejenom malí sportovci, ale celé rodiny, ať již v podobě aktivní účasti v závodě či jako fanoušci dobrého sportu.

Při přípravě tratí dbáme na bezpečnost. Přesto prosíme o vhodné vybavení. Povinně helma, další chrániče (např. loktů) dle vlastního uvážení.

Těšíme se na pěkné cyklistické dopoledne, Váš MSPORTS tým.

Kontaktní osoba:

Mgr. Michal Holánek

+ 420 733 359 565

OMLOUVÁME SE!

Momentálně řešíme technické problémy, může se stát, že Vaše přihláška nedorazí.

Pokud nedostanete do 2 dnů potvrzení o přijetí přihlášky, ozvěte se prosím telefonicky.

Za vzniklé komplikace se omlouváme, pracujeme na odstranění.