KATEGORIE

4-5 let - závodí s oporou
6-7 let - mírně pokročilý a hokejisté
8-9 let - pokročilý a hokejisté
dospělí

HARMONOGRAM

8:30 - registrace
9:00 - trénink
10:00 - závody
13:00 - vyhlášení

ODMĚNY

diplomy
maskoti
sladká tečka

REGISTRACE

pište na info@msports.cz

Jméno a Příjmení závodníka
Datum narození závodníka
Kategorie závodníka
Tel. kontakt

podrobnosti

MSPORTS bruslařské závody se uskuteční v sobotu 21. ledna na zimním stadionu ve Vlašimi.

Bruslařské dráhy budou přizpůsobeny dětským i dospělým bruslařům všech úrovní (více viz kategorie).  Součástí programu je bruslařský trénink. Na něm si mohou děti vyzkoušet dovednosti, které budou pro rychlé překonání tratě nezbytné.

Malí závodníci se nejprve kvalifikují do závodu úvodní jízdou. Dle dosaženého času budou následně nasazováni do jednotlivých rozjížděk, ze kterých se mohou probojovat až do finále. Postupový systém bude upřesněn dle počtu přihlášených závodníků.

Věříme, že si závody užijí nejenom malí sportovci, ale i rodiče a kamarádi, kteří mohou výkony dětí sledovat z tribuny zimního stadionu.

Při přípravě tratí dbáme na bezpečnost. Přesto prosíme o vhodnou výstroj. Povinně brusle, rukavice, helma. Doporučena (především pro starší kategorie) helma s mřížkou, hokejové rukavice a chrániče holení a loktů.

Těšíme se na krásné bruslařské dopoledne, Váš MSPORTS tým.

Kontaktní osoba:

Mgr. Michal Holánek

+ 420 733 359 565

Akce je součástí projektu Tipsport Sportuj s námi od ČUS