podrobnosti

MSPORTS běžecké závody pro děti i dospělé rozhýbou v neděli 11. června sportovní dopoledne na atletickém stadionu ve Vlašimi. Děti poměří své síly v rozbězích na 30 – 100 metrové trati. Dospělí (nad 16 let) se vydají i do okolní přírody – do Měsíčního údolí, ve které musí překonat okruh o vzdálenosti 6,5 km.

Děti budou náhodně vybrány do jednotlivých rozběhů, ze kterých se mohou proběhat až do finále. Postupový systém bude upřesněn dle počtu přihlášených závodníků.

Součástí programu je atletický trénink, při kterém si děti vyzkouší základní běžecké dovednosti a zkušebně si proběhnou závodní trať. V průběhu závodu dospělých se děti pobaví u pohybových her z programu ŠAMPION. Rodiče se tak mohou plně soustředit na svůj sportovní výkon, o děti bude postaráno.

Partnerem závodů je Nadační fond ŠAMPION. Účastí v závodě tak přispějete nejenom své fyzické kondici, ale rovněž dětem, které naši podporu potřebují.

Neváhej, přihlaste sebe, děti, celou rodinu a společně si přijďte užít pěkné sportovní dopoledne.

Těšíme se na Vás, Váš MSPORTS tým.

Kontaktní osoba:

Mgr. Veronika Řeháková

+ 420 736 477 003

Přihlášky:

Zasílejte na info@msports.cz 

1) předmět mailu = běžecké závody

2) obsah mailu = jméno a příjmení závodníka, datum narození, člen / nečlen a tel. kontakt na zákonného zástupce

Přehrát video

FOTO

PARTNEŘI